Kim jestem?

Moje wykształcenie

Psycholog, Psychoterapeuta

Od 2015 roku pracuję jako Psycholog. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku psychologia. Jestem również absolwentką: Studium psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz Studiów podyplomowych z pedagogiki resocjalizacyjnej z socjoterapią. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne, certyfikat trenera Treningu Umiejętności Społecznych, ukończyłam między innymi szkolenia socjoterapeutyczne, interpersonalne, skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zarządzania kryzysem.

Jestem Psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny, dlatego regularnie biorę udział w różnego rodzaju warsztatach, treningach i konferencjach psychologicznych. Poddaję się regularnej superwizji.

Moje doświadczenie zawodowe

Psycholog dziecięcy: Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog szkolny w szkole podstawowej i gimnazjalnej, a także pracując w placówkach resocjalizacyjnych oraz socjalizacyjnych dla dzieci i młodzieży. W ramach współpracy z Wrocławskim Centrum Integracji prowadziłam obserwacje i konsultacje psychologiczne dla opiekunów dziennych oraz rodziców dzieci w wieku do lat trzech. Podejmowałam się pracy indywidualnej jak i grupowej. Pracowałam z dziećmi autystycznymi, z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami rozwoju, depresją, nałogami, z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi.

Psycholog osób dorosłych: Pracowałam z osobami dorosłymi w trudnej sytuacji życiowej, osobami wykluczonymi społecznie, rodzinami dysfunkcyjnymi jak i mającymi przejściowe problemy, a także osobami starszymi zmagającymi się z demencja starczą, depresją oraz brakiem akceptacji zachodzących zmian i przemijania.

Aktualnie pracuję z osobami dorosłymi borykającymi się z problemami utrudniającymi życie codzienne. Moimi klientami są między innymi osoby mające trudności w relacjach miłosnych, rodzinnych, osoby mierzące się z samotnością, odrzuceniem, niską samooceną, stresem, lękiem, smutkiem lub cierpieniem.

Oferuję Ci indywidualne wsparcie i pomoc psychologiczną, jeśli znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji życiowej. Jeśli masz obniżony nastrój, stresujesz się, dużo myślisz o problemie, co utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, nie możesz się skupić za dnia, w nocy ciężko Ci zasnąć, pomyśl o zgłoszeniu się do mnie. Obiecuję Ci dać poczucie bezpieczeństwa i akceptacji oraz pełnego zrozumienia Twojej sytuacji. Wspólnie przyjrzymy się Twojej sytuacji i poszukamy rozwiązania.

W swojej pracy kieruję się podejściem poznawczo – behawioralnym. Metody i techniki dobieram indywidualnie do każdej osoby. Pracuję w zgodzie z kodeksem etycznym psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Moja pasja

Prywatnie jestem zakochana w bieganiu, które pozwala mi znaleźć równowagę między życiem zawodowym a życiem prywatnym. Uwielbiam też emocje jakie daje mi przebywanie i kibicowanie na stadionie żużlowym.